3.9/5 - (7 امتیاز)

لاغری موضعی با دستگاه در تبریز

کلینیک لاغری موضعی در تبریز(کرایولیپولیز) کاهش سایز سریع با دستگاه در کلینیک لاغری ولیعصر تبریز به همراه جدید ترین دستگاه ها با ضمانت تضمینی بدون بازگشت.

برای مشاوره لاغری آنلاین

09016315417

تماس حاصل فرمایید

دستگاه لاغری کرایولیپولیز چیست؟

(cryolipolysis) برخی از شیوه‌های لاغری که تنوع و گوناگونی بسیاری نیز دارند، چربی‌های اضافه و بافت‌های سلولیتی موجود در بدن را هدف می‌گیرند و به نوعی با درمان‌های موضعی فرد را به تناسب اندام می‌رسند. دستگاه‌های لاغری در تبریز عملکردی به این شکل دارند و امروزه انواع گوناگونی از آن‌ها در کلینیک‌های زیبایی و تناسب اندام یافت می‌شوند.این روش جایگزین غیر جراحی برای عمل جراحی مانند لیپوساکشن میباشد.در ادامه توضیح مفصل و چگونگی عملکرد آن خواهیم پرداخت.

دستگاه - لاغری-موضعی-تبریز

 چه کسانی میتوانند کرایولیپولیز انجام دهند؟

این روش برای کسانی میباشد که چربی موضعی دارند و حال به دلایل مختلف نمیتوانند با ورزش و رژیم به وزن ایده آل خود برسند (که از دلایل مهمی که نمیتوانند ورزش کنند کم بود وقت است و یا در مورد رژیم سخت بودن آن به دلیل مشکلات معده و …) و یا اگه سعی میکنند ورزش کنند یا رژیم بگیرند باز هم نتیجه قابل قبولی دریافت نمیکنند بنابراین این روش میتواند کمکی به شما باشد.این روش به طور کلی برای کسانی است که میخواهند از چاقی موضعی شکم خود خلاص شوند و به اندام مورد علاقه خود برسند. با روش دستگاه لاغری موضعی درمرکز لاغری پردیس تبریز

بهترین کلینیک لاغری در تبریز – قرص لاغری تبریز – هزینه کویتیشن در تبریز – برداشتن چربی شکم بدون جراحی در تبریز – کلینیک لاغری در ولیعصر تبریز –

کلینیک لاغری با دستگاه در تبریز – مزوتراپی شکم در تبریز – مرکز لاغری موضعی تبریز – لاغری موضعی شکم در تبریز – کرایولیپولیز در تبریز

کاهش سایز مراجعین با دستگاه لاغری ولیعصر تبریز

پیج کلینیک لاغری موضعی تبریز

توضیحات کلی لاغری موضعی در بهترین کلینیک لاغری تبریز

روشهای لاغری موضعی با دستگاه در کلینیک ولیعصر تبریز

روش‌های درمان چاقی و رفع چربی‌های موضعی در مرکز ولیعصر تبریز ، با توجه به تأثیر آنها روی سلول‌های چربی، به دوگروه زیر تقسیم می‌شوند:
1. تأثیر بر کاهش اندازه سلول‌های چربی (بدون تغییر تعداد سلول‌های چربی)، مثل دکتر رژیم‌های لاغری در تبریز ، ورزش، اعمال جراحی کاهش وزن (bariatric) نظیر کاهش حجم معده (بالون، حلقه یا عمل اسلیو و کاهش طول روده‌ها مثل عمل بای‌پس و…).
2. تأثیر بر کاهش تعداد سلول‌های چربی مثل عمل لیپوساکشن، لیپولیزبا RّّF، لیزرلیپولیز و … . اگر تعداد سلول‌های چربی را تنها عامل استعداد چاقی در نظر بگیریم، بر این مبنا روش‌های گروه اول، برگشت‌پذیر و روش‌های گروه دو غیر‌قابل‌برگشت تلقی می‌شوند.

– روش کرایولیپولیز جایگزین پیکرتراشی در تبریز

در روش کرایولیپولیز، سلول‌های چربی طوری سرد می‌شوند که بدن قادر می‌شود آن‌ها شکسته و دفع کند. در این روش، رسوبات چربی‌های ناخواسته به شیوه‌ای کنترل شده و غیرتهاجمی شکسته می‌شوند تا بهبود کنترل‌شده فرم بدن امکان‌پذیر شود. قرارگیری در معرض دماهای پایین باعث می‌شود که بافت چربی زیر جلدی، بدون آسیب رسیدن به بافت‌های اطراف، نابود شود. کرایو لیپولیز یک جایگزین غیرجراحی برای عمل جراحی لیپوساکشن است.

عملکرد دستگاه لاغری کرایولیپولیز

1- بعضی چربی‌ها با تمرین و رژیم غذایی از بین نمی‌روند.
2- با روش کرایو لیپولیز (کول‌اسکالپتینگ) سلو‌ل‌های چربی شکم و پهلو شناسایی‌شده و تا دماهایی که باعث مرگ آن‌ها می‌شود سرد می‌گردند.
3- ازآنجاکه لیپید موجود در سلول‌های چربی در دمایی بالاتر از آب موجود در انواع سلول‌های دیگر بلوری (منجمد) می‌شود، هیچ آسیبی به عصب‌ها یا بافت‌های دیگر وارد نمی‌شود.
4- بعد از درمان، سلول‌های چربی وارد یک زنجیره مرگ آپوپتیک شده و به تدریجی طی چند هفته یا چند ماه توسط سیستم ایمنی بدن دفع می‌شوند.
5- ضخامت لایه چربی به طور چشمگیری کم می‌شود.
6- کاهش ضخامت لایه چربی در ناحیه مورد هدف قرار گرفته باعث بهبود ظاهر پهلو‌ها می‌شود.

مزایای لاغری با کرایولیپولیز ولیعصر تبریز

در یک زمان می‌توان چند ناحیه از بدن را درمان کرد

می‌توانید دقیقاً همان ناحیه مورد نظرتان را لاغر کنید. (لاغری موضعی) در تبریز

یک دوره درمان شامل ۳ تا ۵ جلسه است.

مؤثر بودن آن ثابت شده است.

کیفیت پوست را بهبود می‌دهد.

۴ تا ۶ هفته پس از اولین جلسه درمان چاقی نتایج قابل توجهی به دست می‌آید.

درمان به این روش کاملاً بدون درد است.

بعد از درمان به مرخصی از کار یا استراحت نیاز نیست.

این درمان از خارج از بدن انجام شده و غیرتهاجمی است.

می‌توانید با نتایجی سریع به روشی سالم لاغر شوید.

سلول‌های چربی به روشی طبیعی توسط بدن دفع می‌شوند.

درمان به این روش ایمن و بدون احتمال هرگونه عوارض کرایولیپولیز ناخوشایند است.

نتیجه‌ی کار، اندامی جذاب و خوش‌فرم است.

جایگزینی برای لیپوساکشن در تبریز است.

می‌توان پس از درمان با لیپوساکشن نیز از آن استفاده کرد

قیمت هر جلسه لاغری موضعی در مرکز ولیعصر تبریز یک و نیم میلیون می باشد

– دستگاه لاغری کویتیشن در تبریز

دستگاه کویتیشن که با نام های اولتراسوند (ultrasound) کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن نیز شناخته می شود. یکی از بروز ترین روش های کانتورینگ بدن و لاغری موضعی میباشد. دستگاه اولتراسونیک کویتیشن یک روش با تهاجم کم و جایگزین لیپوساکشن است. که از امواج اولتراسونیک برای تبدیل سلول های چربی به اسید های چرب که راحت تر از بدن دفع می شوند، استفاده می کند.

دستگاه لاغری RF در تبریز

فرکانس رادیویی اغلب توسط متخصصین پوست روی بیمارانی استفاده می شود که دارای نواحی چربی بیش از حد در بدن خود هستند. این شامل اعمال حرارت کنترل شده بر روی سلول های چربی است و باعث می شود آنها بدون تاثیر بر ماهیچه یا پوست اطراف بمیرند.این روش نه تنها چربی را کاهش می دهد بلکه تولید کلاژن را تحریک می کند ، که به سفت شدن پوست شل کمک می کند.

برای مشاوره و تعیین وقت رایگان با کارشناسان کلینیک لاغری ولیعصر تبریز تماس بگیرید

آدرس : تبریز خیابان سه راهی ولیعصر برج سینا دکتر مهدیه ساعی