2/5 - (14 امتیاز)

معرفی کلینیک زیبایی تخصصی مشهد با بهره مندی از اخرین تکنولوژی روز دنیا خدمات vip کاشت مو در مشهد اماده ارائه بهترین و پرتراکم ترین کاشت مو و ابرو درخدمت همشهریان عزیز مشهدی میباشد.

بهترین-کلینیک-کاشت مو-مشهد

خدمات کلینیک کاشت مو مشهد:

  • بهترین تکنسین کاشت مو در مشهد
  • استفاده از جدیدترین تکنولوژی کاشت مو
  • طبیعی ترین کاشت مو با خط رویش
  • بیشترین تراکم کاشت برای بانک مو ضعیف
  • 3 پکیج مختلف کاشت مو برای انواع حجم مو
  • ماندگاری فولیکول زنده مو با دستگاه ترکیه ای

تماس با مشاور کاشت: 09158959585

ادرس کلینیک زیبایی مشهد : سجاد ,


کاشت مو در کلینیک زیبایی مشهد

کاشت مو وهمینطور کاشت ابرو و ریش یکی از خدمات مهم کلینیک های تخصصی زیبایی است که هر روز تعداد بسیاری مراجعه کننده به این کلینیک میروند.کلینیک تخصصی کاشت موبا کادر حرفه ای و بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه کاشت ریش و سبیل و ابرو اماده ارایه خدمات کاشت مو در مشهد میباشد.


کاشت مو روشی است که طی آن یک تکنسین کاشت مو در مشهد ،  موها را به ناحیه طاسی سر منتقل می کند. جراح معمولاً موها را از پشت یا طرفین سر به قسمت جلویی یا بالای سر منتقل می کند.کلینیک کاشت مو در مشهد تحت بی حسی موضعی  با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و پزشکی  و توسط بهترین متخصصان کاشت مو انجام می شود.


هزینه کاشت مو در مشهد چقدر است ؟
قیمت کاشت مو در مشهد نیز تا حد زیادی به میزان موهایی که برای کاشت برداشت و کاشته می شوند  بستگی دارد ( تراکم کاشت مو)، اما به طور کلی از هزینه کاشت مو بین 8 الی 12 میلیون تومان متغیر است. البته در مشهد و سایر شهرها این هزینه می تواند متفاوت باشد.


جلسات کاشت مو در مشهد چند ساعت طول می کشد؟
یک جلسه کاشت مو در مشهد می تواند چهار ساعت یا بیشتر طول بکشد. بخیه های شما حدود 10 روز بعد از عمل برداشته می شود.
برای رسیدن به سر کامل موهای مورد نظر شما ممکن است تا سه یا چهار جلسه زمان نیاز داشته باشید. جلسات چندین ماه از هم جدا می شوند تا هر پیوند به طور کامل بهبود یابد. در کلینیک کاشت مو مشهد تعداد جلسات مطابق با نیاز کاشت هر فرد ممکن است متفاوت باشد.
کاشت ترکیبی موی سر در معتبرترین مرکز کاشت مو مشهد
کسانی که دارای بانک موی قوی هستند و میخواهند تراکم مو ها را بیشتر کنند می توانند از روش کاشت موی سر به صورت ترکیبی در بهترین مرکز کاشت موی مشهد بهره مند شوند؛ این روش در واقع انجام همزمان  روش Fit و روش Fut است در روش کاشت موی ترکیبی به کمک روش Fut فولیکول های مو برداشته می شوند و برای افزایش تراکم مو و بهتر شدن نتیبجه از از روش Fit کمک گرفته می شود
در چه صورتی نمیتوان کاشت مو انجام داد
اگر تصمیم به انجام عمل کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو مشهد دارید بهتر است از قبل از انجام عمل  با مشاوره دقیق از عوامل ریزش موی خود آگاه شوید چون اگر جزء کسانی باشید که ریزش موهایتان هنوز الگوی مشخصی نداشته باشید و یا اینکه به صورت پراکنده دچار ریزش مو هستید نیازمند این هستید که این عوامل را برطرف کنید همچنین کسانی که به صورت سکه ریزش مو دارند و دچار بیماری هایی درمان نشده ای هستند که باعث ریزش مو است باید اول درمان شوند بعد اقدام به کاشت موی سر در مرکز کاشت موی مشهد کنند

کاشت مو به روش FIT در بهترین کلینیک کاشت مو درمشهد
روش Fit  یکی از روش های کاشت موی مشهد است که با جراح کاشت مو با ایجاد سوراخ های ریز میکروسکوپی 1 میلیمتری و حتی کمتر با استفاده ازبزار خاصی که پانچ میلیمتری گفته میشود فقط یک واحد فولیکول برداشت میکند. دقت این ابزار به قدری بالاست که کوچکترین خونریزی اتفاق نمی افتد و نیاز به بخیه نیست کم تهاجمی بودن این کاشت مو در مشهد به کاشت مو بدون جراحی معروف شده است ولی باز هم به دلیل نیاز به جراح متخصص، تیم درمانی و اتاق جراحی  کاشت مو به روش FIT جزو عمل های جراحی محسوب می شود.


تماس با کلینیک زیبایی مشهد جهت مشاوره کاشت مو

ارسال عکس جهت اعلام هزینه کاشت مو و مشاوره در واتس اپ و اینستاگرام

ادرس کلینیک زیبایی مشهد : سجاد ,


بهترین کلینیک کاشت ریش و سبیل در مشهد

کاشت ریش و سبیل چیست؟

پیوند ریش فقط به این معناست که مو از یک قسمت بدن گرفته می شود و به خط فک شما و هرجایی که می خواهید ریش شما رشد کند پیوند زده می شود.این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، اما این یک فرآیند نسبتاً پیچیده است.دو روش اصلی وجود دارد که پزشک و تکنسین می توانند انجام دهند.

کلینیک کاشت ریش در مشهد

دور روش اصلی کاشت ریش و سبیل در مشهد:

استخراج واحد فولیکولی (FUE). این روش با برداشت کامل واحدهای فولیکولی یکی یکی از ناحیه اهدا کننده انجام می شود. FUE درد کمتری دارد ، که ممکن است توضیح دهد که چرا این روش رایج تر انجام می شود.

پیوند واحد فولیکولی (FUT). برای این روش ، پزشک جراح یک نوار کوچک از بافت پشت سر را بریده و فولیکول های مو را از آن بافت خارج می کند.
واحد فولیکولار گروه کوچکی از چندین فولیکول مو است که ممکن است از طریق یک نقطه خروجی از طریق پوست ظاهر شوند.
هر دو روش بین ۲ تا ۵ هزار پیوند فولیکول مو یا بیشتر از پشت سر انجام می دهند ، معمولاً از گوش شما یا کمی پایین تر ، برداشت و آنها را روی صورت کاشته می شوند.گرافت یک فولیکول مو است که پیوند زده می شود.

روش کار کاشت ریش در مشهد چگونه پیش میرود؟

برداشت
این که آیا شما FUE یا FUT را انتخاب کرده اید ، اولین قدم پزشک شما تراشیدن ناحیه ای است که قرار است از آن برداشت شود.
این به پزشک دید واضح تری از فولیکول های مو می دهد. قبل از شروع برداشت ، بی حسی موضعی به شما داده می شود ، بنابراین برداشت یا کاشت را احساس نخواهید کرد.
کاشت
پس از برداشتن فولیکول ها از سر ، جراح بی حسی موضعی را در ناحیه صورت شما که ایمپلنت در آن قرار می گیرد تزریق می کند.
سپس ، تکنسین هر فولیکول را در پوست صورت شما کاشته و ریش جدید شما را به همان شکلی که شما و پزشک قبل از جراحی توافق کرده اید ، فرم می دهد.
استراحت

برای بهبودی از عمل کاشت ریش به یک تا دو روز زمان نیاز دارید. ممکن است در اطراف هر فولیکول موی تازه کاشته شده پوسته های ریزی ایجاد شود ، اما باید طی چند روز پوسته پوسته شوند.

پس از حدود یک هفته تا ۱۰ روز ، شما باید بتوانید اصلاح عادی خود را شروع کرده و ریش جدید خود را کوتاه کنید.

هشدار: موهای ریش جدید شما ممکن است بعد از ۲ یا ۳ هفته از بین برود. این طبیعی است و موهای جدید باید جای آنها را بگیرد.

از کجا بفهمید که کاشت ریش شما موفق بوده؟

صرف نظر از نوع روش انجام شده ، ظرف ۳ یا ۴ ماه ، فولیکول های موی پیوند شده باید در جای خود قرار گرفته و رشد کنند.

شما می دانید که کاشت ریش در صورتی موفقیت آمیز است که در ۸ یا ۹ ماهگی یک ریش کامل و سالم داشته باشید که می توانید آن را طوری درمان کنید که انگار در تمام مدت وجود داشته است.

در حالی که هر دو FUE و FUT می توانند ریش هایی با ظاهر طبیعی تولید کنند ، ریش های FUT معمولاً پرتر هستند.

این امر به این دلیل است که معمولاً با برداشتن یک نوار از پوست ، فولیکول های بیشتری برداشت می شود. بنابراین اگر هدف شما ریش ضخیم تر است ، FUT را در نظر بگیرید.

شکست پیوند ریش نادر است و معمولاً نتیجه برداشت نادرست از منطقه اهدا کننده است. به همین دلیل انتخاب جراح مجرب ترمیم مو بسیار مهم است و ارزش پرداختن بیشتری را دارد. در کلینیک کاشت ریش و سبیل مشهد

تماس با کلینیک زیبایی مشهد جهت مشاوره کاشت ریش

ادرس کلینیک زیبایی مشهد : سجاد,