2/5 - (14 امتیاز)

معرفی کلینیک زیبایی تخصصی پایدار مشهد با بهره مندی از اخرین تکنولوژی روز دنیا خدمات vip کاشت مو در مشهد اماده ارائه بهترین و پرتراکم ترین کاشت مو و ابرو درخدمت همشهریان عزیز مشهدی میباشد.

خدمات کلینیک کاشت مو پایدار مشهد:

  • بهترین تکنسین کاشت مو در مشهد
  • طبیعی ترین کاشت ابرو در مشهد
  • بیشترین تراکم کاشت ریش در مشهد

ادرس کلینیک زیبایی پایدار مشهد : احمد اباد فلسطین 21 پلاک 12


کاشت مو در کلینیک زیبایی پایدار مشهد

کاشت مو وهمینطور کاشت ابرو و ریش یکی از خدمات مهم کلینیک های تخصصی زیبایی پایدار است که هر روز تعداد بسیاری مراجعه کننده به این کلینیک میروند.کلینیک تخصصی کاشت موبا کادر حرفه ای و بهره مندی از آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین تجهیزات مربوطه کاشت ریش و سبیل و ابرو اماده ارایه خدمات کاشت مو در مشهد میباشد.


کاشت مو روشی است که طی آن یک تکنسین کاشت مو در مشهد ،  موها را به ناحیه طاسی سر منتقل می کند. جراح معمولاً موها را از پشت یا طرفین سر به قسمت جلویی یا بالای سر منتقل می کند.کلینیک کاشت مو در مشهد تحت بی حسی موضعی  با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و پزشکی  و توسط بهترین متخصصان کاشت مو انجام می شود.


با انواع روشهای کاشت مو چقدرآشنا هستید؟
برای برطرف کردن طاسی سر و یا کم پشت شدن مو نواحی مختلف سر کارهای متعددی میتوان انجام داد اما موثر ترین و سریع ترین آنها عمل کاشت موی سر است. کاشت موی سر در سال های گذشته با انواع روش های کاشت مو قابل انجام بود اما رفته رفته به علت ناکارامد بودن بعضی از روش ها همچنین عوارضی که بعضی از این روش داشتند دیگر برای کاشت موی سر استفاده نمیشود
در این مطلب به شرح انواع روش های کاشت مو در بهترین مراکز کاشت مو در مشهد میپردازیم تا با آگاهی بیشتری نسبت به عمل کاشت مو ی سر اقدام کنید.
آشنایی با کاشت مو به روش fue
► انواع روش های کاشت مو در مشهد
در کلینیک کاشت مو در مشهد کاشت مو به روش های متفاوتی انجام میشود که هر کدام از این روش ها مزایا و معایب متفاوتی  با توجه به شرایط افراد مختلف دارند و هر فرد با توجه به تشخیص و مشاوره با  پزشک متخصص کاشت مو در مشهد مناسبترین روش کاشت مو را انتخاب می کند. 
هزینه کاشت مو در مشهد چقدر است ؟
قیمت کاشت مو در مشهد نیز تا حد زیادی به میزان موهایی که برای کاشت برداشت و کاشته می شوند  بستگی دارد ( تراکم کاشت مو)، اما به طور کلی از هزینه کاشت مو بین 8 الی 12 میلیون تومان متغیر است. البته در مشهد و سایر شهرها این هزینه می تواند متفاوت باشد.

قیمت روز کاشت مو در مشهد در سال ۱۴۰۱ بین ۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان تا ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان می باشد.این تفاوت هزینه به دلیل موارد زیر می باشد :
• میزان پیوند (تعداد گرافت های پیوند زده شده)
• تجربه دکتر کاشت مو و امکانات کلینیک
• روش جراحی انتخاب شده است (fit, fut, bht, sut, hrt)


کاشت مو به روش sut مشهد
یکی از بهترین و جدید ترین روش کاشت مو در مشهد ، روش sut است که میتوان در یک جلسه، پوند مو را انجام داد.در کاشت مو sut، تمامی مراحل پیوند مو و برداشت گرفت های مو توسط دستگاه انجام شده و داخل محفظه ای نگهداشته میشود.همچنین کاشت مو به روش sut که در کلینیک کاشت مو مشهد انجام میشود، تراکم بسیار بالاتر از روش های دیگر است.
کلینیک کاشت مو مشهد
 
کاشت مو به روش FIT در مشهد
یکی از روش ها موثر و کار آمد، کاشت مو به روش fit در مشهد است.این روش بسیار معروف است و میتوان گفت نه نه تنها در مشهد بلکه کاشت مو در تهران نیز انجام میشود.قطعا این روش برای افرادی که موهای پرپشت در پشت سر دارند کار امد است.البته قبلا باید یک تست پیرامون قوی بودن ریشه ها داده شود یا نظر یک متخخص کاشت مو در مشهد پرسیده شود.میتوان بین 1500 تا 2500 عدد از گرفت های مو که حدودا 5000 تار مو میشود، برداشت شده و در ناحیه انتخابی از سر کاشته شود.در روش FIT برای برداشت فولیکولها، تار های مو را با فاصله بر میدارند تا پشت سر کم پشت نشود
علت انجام کاشت مو در مشهد
عامل اصلی اکثر ریزش موها معمولا ژنتیکی بوده و زمینه ارثی دارد.
موارد باقیمانده به دلیل عوامل مختلفی از جمله موارد زیر است:
رژیم غذایی
استرس و اضطراب
عدم تعادل هورمونی
استفاده از داروهای خاص کا باعث ریزش مو می شوند
کاندیدای مناسب کاشت مو در مشهد
کاشت مو می تواند ظاهر و اعتماد به نفس شما را بهبود بخشد. نامزدهای خوب برای کاشت مو شامل موارد زیر است:
مردان با طاسی الگوی مردانه
زنان با موهای نازک
افرادی که موهای خود را از اثر سوختگی پوست سر از دست داده باشد
در طول کاشت مو چه اتفاقی می افتد؟
بعد از تمیز کردن پوست سر ، جراح از یک سوزن کوچک برای بی حس کردن ناحیه ای از سر شما با بی حسی موضعی استفاده می کند.
دو روش اصلی برای به دست آوردن فولیکول ها برای پیوند استفاده می شود: FUT و FUE


جلسات کاشت مو در مشهد چند ساعت طول می کشد؟
یک جلسه کاشت مو در مشهد می تواند چهار ساعت یا بیشتر طول بکشد. بخیه های شما حدود 10 روز بعد از عمل برداشته می شود.
برای رسیدن به سر کامل موهای مورد نظر شما ممکن است تا سه یا چهار جلسه زمان نیاز داشته باشید. جلسات چندین ماه از هم جدا می شوند تا هر پیوند به طور کامل بهبود یابد. در کلینیک کاشت مو مشهد تعداد جلسات مطابق با نیاز کاشت هر فرد ممکن است متفاوت باشد.
کاشت ترکیبی موی سر در معتبرترین مرکز کاشت مو مشهد
کسانی که دارای بانک موی قوی هستند و میخواهند تراکم مو ها را بیشتر کنند می توانند از روش کاشت موی سر به صورت ترکیبی در بهترین مرکز کاشت موی مشهد بهره مند شوند؛ این روش در واقع انجام همزمان  روش Fit و روش Fut است در روش کاشت موی ترکیبی به کمک روش Fut فولیکول های مو برداشته می شوند و برای افزایش تراکم مو و بهتر شدن نتیبجه از از روش Fit کمک گرفته می شود
در چه صورتی نمیتوان کاشت مو انجام داد
اگر تصمیم به انجام عمل کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو مشهد دارید بهتر است از قبل از انجام عمل  با مشاوره دقیق از عوامل ریزش موی خود آگاه شوید چون اگر جزء کسانی باشید که ریزش موهایتان هنوز الگوی مشخصی نداشته باشید و یا اینکه به صورت پراکنده دچار ریزش مو هستید نیازمند این هستید که این عوامل را برطرف کنید همچنین کسانی که به صورت سکه ریزش مو دارند و دچار بیماری هایی درمان نشده ای هستند که باعث ریزش مو است باید اول درمان شوند بعد اقدام به کاشت موی سر در مرکز کاشت موی مشهد کنند

کاشت مو به روش FIT در بهترین کلینیک کاشت مو درمشهد
روش Fit  یکی از روش های کاشت موی مشهد است که با جراح کاشت مو با ایجاد سوراخ های ریز میکروسکوپی 1 میلیمتری و حتی کمتر با استفاده ازبزار خاصی که پانچ میلیمتری گفته میشود فقط یک واحد فولیکول برداشت میکند. دقت این ابزار به قدری بالاست که کوچکترین خونریزی اتفاق نمی افتد و نیاز به بخیه نیست کم تهاجمی بودن این کاشت مو در مشهد به کاشت مو بدون جراحی معروف شده است ولی باز هم به دلیل نیاز به جراح متخصص، تیم درمانی و اتاق جراحی  کاشت مو به روش FIT جزو عمل های جراحی محسوب می شود.

تماس با کلینیک زیبایی پایدار مشهد جهت مشاوره کاشت مو

ارسال عکس جهت اعلام هزینه کاشت مو و مشاوره در واتس اپ و اینستاگرام

ادرس کلینیک زیبایی پایدار مشهد : احمد اباد فلسطین 21 پلاک 12

جدیدترین روش کاشت ابرو در مشهد


اولین و مهمترین مسئله‌ای که باید متقاضیان کاشت ابرو در مشهد نسبت به آن آگاهی داشته باشد، روش‌ های پیوند ابرو در مشهد است. شاید این تصور برای شما به وجود آمده باشد که این موضوع کاملاً تخصصی بوده و در حیطه کاری پزشک مربوط است. اما شما باید اطلاعات کلی در مورد متد کار داشته باشید زیرا این اطلاعات نه تنها کمک می‌کنند که شما با نحوه عملکرد متخصص آشنا شوید بلکه شما را نسبت به آمادگی‌های قبل و بعد از پیوند ابرو متعهد خواهد کرد.

کلینیک کاشت ابرو در مشهد

کاشت ابرو به روش sut در مشهد
قطعاً همه مراجعه‌کنندگان دوست دارند که کاشت ابرو با سرعت و دقت بسیار بالا انجام بگیرد تا نه تنها مدت زمان عمل کوتاه باشد بلکه دوره نقاهت نیز سریع‌تر پیش برود. در چنین شرایطی یکی از جدیدترین روش‌های کاشت ابروی طبیعی، به نام روش sut برای شما گزینه مناسبی خواهد بود. این روش را به کسانی که به دنبال ابروهای پرپشت هستند، پیشنهاد می‌کنیم.
کاشت ابرو به روش fut در مشهد
روش fut یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها برای کاشت ابرو است که برای اجرای کار نیاز به جراحی خواهد داشت. قطعاً عمده افراد تمایل به جراحی پوست سر ندارد اما به شما توصیه می‌کنیم که اجازه دهید متخصص بهترین روش را برای شما انتخاب نماید. شاید براساس شدت ریزش مو و همچنین شرایطی که شما دارید، تنها گزینه مناسب برای شما، کاشت طبیعی ابرو با روش اف یو تی باشد. به هر حال اگر پزشک این روش را برای شما انتخاب نمود لازم است در مورد مراقبت‌های بعد از اتمام کار اهمیت بیشتری قائل شوید تا زخم عفونت نکند.


کاشت ابرو به روش ترکیبی در مشهد
مسئله‌ای که برای همه مراجعه‌کنندگان بسیار اهمیت دارد این است که بعد از اتمام کار به نتیجه دلخواه خود برسند. مشاورین کلینیک و یا متخصص، قبل از شروع به کار، مدل ابروی مناسب شما را از طریق برنامه‌های کامپیوتری بر روی صورت قرار می‌دهند و بعد از تایید، اقدامات لازم جهت پیوند انجام می‌گیرد. شاید به دلیل نازک بودن بیش از اندازه ابرو و یا فرم صورت شما، لازم باشد که تراکم موی ابرو بسیار زیاد شود در چنین شرایطی پیوند ابرو ترکیبی می‌تواند شما را به این نتیجه برساند.
کاشت ابرو به روش میکروگرافت در مشهد
پیشرفت علم و تکنولوژی تحول بسیار عظیمی در زمینه‌ کاشت ابرو ایجاد کرده است. هم اکنون شاهد جدیدترین روش‌های ایمپلنت ابرو هستیم که تقریباً میزان دخالت دست را کم کرده و تمامی مراحل کار با دستگاه انجام می‌شود. از سوی دیگر این روش‌ها کمک می‌کنند که همه افراد حتی با ضعیف‌ترین قدرت بانک مو بتوانند از خدمات ایمپلنت ابرو بهره‌مند شوند. از میان این روش‌ها می‌توان به کاشت ابرو با روش میکروگرافت اشاره نمود که امکان انجام پیوند برای افراد مبتلا به سرطان را نیز فراهم کرده است.
کاشت ابرو به روش DHI در مشهد
در نهایت اگر بخواهیم به جدیدترین و بهترین روش کاشت ابرو که به صورت مستقیم فولیکول را انتقال می‌دهد اشاره کنیم لازم است که روش DHI را معرفی نماییم. البته در کلینیک‌های کاشت ابرو از DHI به عنوان یک روش جدید یاد می‌شود در حالی که لازم است بدانید DHI در واقع یک تکنیک تکمیلی برای روش میکروگرافت خواهد بود که فولیکول‌ها را در داخل دستگاه ذخیره می‌کند.

هزینه کاشت ابرو در مشهد
برای پیوند ابروی طبیعی نمی‌توان قیمت مشخصی تعیین کرد اما لازم است چند نکته را در مورد این مسئله با شما در میان بگذاریم:
به هیچ عنوان نباید به دنبال کاشت ابروی ارزان در مشهد باشید چرا که چنین تصمیمی شما را در دام کلینیک‌های غیر معتبر و متخصصین تازه کار خواهد انداخت که نتیجه خوبی برای شما به دنبال ندارد. حتی ممکن است به قیمت آسیب به سلامتی شما تمام شود.

تماس با کلینیک زیبایی پایدار مشهد جهت مشاوره کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت ریش و سبیل در مشهد

کاشت ریش و سبیل چیست؟

پیوند ریش فقط به این معناست که مو از یک قسمت بدن گرفته می شود و به خط فک شما و هرجایی که می خواهید ریش شما رشد کند پیوند زده می شود.این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، اما این یک فرآیند نسبتاً پیچیده است.دو روش اصلی وجود دارد که پزشک و تکنسین می توانند انجام دهند.

کلینیک کاشت ریش در مشهد

دور روش اصلی کاشت ریش و سبیل در مشهد:

استخراج واحد فولیکولی (FUE). این روش با برداشت کامل واحدهای فولیکولی یکی یکی از ناحیه اهدا کننده انجام می شود. FUE درد کمتری دارد ، که ممکن است توضیح دهد که چرا این روش رایج تر انجام می شود.

پیوند واحد فولیکولی (FUT). برای این روش ، پزشک جراح یک نوار کوچک از بافت پشت سر را بریده و فولیکول های مو را از آن بافت خارج می کند.
واحد فولیکولار گروه کوچکی از چندین فولیکول مو است که ممکن است از طریق یک نقطه خروجی از طریق پوست ظاهر شوند.
هر دو روش بین ۲ تا ۵ هزار پیوند فولیکول مو یا بیشتر از پشت سر انجام می دهند ، معمولاً از گوش شما یا کمی پایین تر ، برداشت و آنها را روی صورت کاشته می شوند.گرافت یک فولیکول مو است که پیوند زده می شود.

روش کار کاشت ریش در مشهد چگونه پیش میرود؟

برداشت
این که آیا شما FUE یا FUT را انتخاب کرده اید ، اولین قدم پزشک شما تراشیدن ناحیه ای است که قرار است از آن برداشت شود.
این به پزشک دید واضح تری از فولیکول های مو می دهد. قبل از شروع برداشت ، بی حسی موضعی به شما داده می شود ، بنابراین برداشت یا کاشت را احساس نخواهید کرد.
کاشت
پس از برداشتن فولیکول ها از سر ، جراح بی حسی موضعی را در ناحیه صورت شما که ایمپلنت در آن قرار می گیرد تزریق می کند.
سپس ، تکنسین هر فولیکول را در پوست صورت شما کاشته و ریش جدید شما را به همان شکلی که شما و پزشک قبل از جراحی توافق کرده اید ، فرم می دهد.
استراحت

برای بهبودی از عمل کاشت ریش به یک تا دو روز زمان نیاز دارید. ممکن است در اطراف هر فولیکول موی تازه کاشته شده پوسته های ریزی ایجاد شود ، اما باید طی چند روز پوسته پوسته شوند.

پس از حدود یک هفته تا ۱۰ روز ، شما باید بتوانید اصلاح عادی خود را شروع کرده و ریش جدید خود را کوتاه کنید.

هشدار: موهای ریش جدید شما ممکن است بعد از ۲ یا ۳ هفته از بین برود. این طبیعی است و موهای جدید باید جای آنها را بگیرد.

از کجا بفهمید که کاشت ریش شما موفق بوده؟

صرف نظر از نوع روش انجام شده ، ظرف ۳ یا ۴ ماه ، فولیکول های موی پیوند شده باید در جای خود قرار گرفته و رشد کنند.

شما می دانید که کاشت ریش در صورتی موفقیت آمیز است که در ۸ یا ۹ ماهگی یک ریش کامل و سالم داشته باشید که می توانید آن را طوری درمان کنید که انگار در تمام مدت وجود داشته است.

در حالی که هر دو FUE و FUT می توانند ریش هایی با ظاهر طبیعی تولید کنند ، ریش های FUT معمولاً پرتر هستند.

این امر به این دلیل است که معمولاً با برداشتن یک نوار از پوست ، فولیکول های بیشتری برداشت می شود. بنابراین اگر هدف شما ریش ضخیم تر است ، FUT را در نظر بگیرید.

شکست پیوند ریش نادر است و معمولاً نتیجه برداشت نادرست از منطقه اهدا کننده است. به همین دلیل انتخاب جراح مجرب ترمیم مو بسیار مهم است و ارزش پرداختن بیشتری را دارد. در کلینیک کاشت ریش و سبیل مشهد

تماس با کلینیک زیبایی پایدار مشهد جهت مشاوره کاشت ریش

ادرس کلینیک زیبایی پایدار مشهد : احمد اباد فلسطین 21 پلاک 12