3.2/5 - (16 امتیاز)

درباره خانم دکتر کتایون انصاری

دکتر انصاری بعد از پایان دوره تحصیلات دکترای پزشکی درسال ۱۳۷۳ مستقیماً به ادامه تحصیل در رشته تخصصی گوش وحلق وبینی وجراحی پلاستیک بینی ادامه دادند ودر سال ۱۳۷۸ به دریافت مدرک بورد تخصصی از این رشته نائل آمدند. دکتر انصاری از اعضاء جامعه جراحان ایران ، عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران وعضو انجمن جراحان گوش وحلق وبینی وسر و گردن ایران میباشند. ایشان دارای سابقه بیش از 18 ساله در امر جراحی پلاستیک بینی میباشند و از معدود جراحانی هستند که به صورت تخصصی به انجام جراحی زیبایی بینی میپردازند و هیچگونه جراحی زیبایی دیگری را انجام نمیدهند و دانش و مهارتشان را کاملا بر روی جراحی پلاستیک بینی متمرکز کرده اند.

جراحی انواع بینی گوشتی – استخوانی – دارای انحراف به شکل مورد نظر شما فانتزی – نیمه فانتزی – طبیعی عکس نمونه جراحی های قبل و بعد عمل بینی به همراه هزینه جراحی بینی

برای مشاوره در مورد هزینه ها جراحی بینی و دریافت وقت ویزیت رایگان از دکتر کتایون انصاری با شماره مشاور در تماس باشید.

09359822209

Telegram

تلگرام مشاور جراحی بینی

moshaver_dransari@

جراحی بینی با متخصص ترین جراح بینی تهران

تصاویر تعدادی از مراجعین قبل و بعد از عمل جراحی بینی , پلاستیک و زیبایی در مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک بینی تهران
بهترین دکتر عمل بینی در تهران
جراحی بینی استخوانی-دکترانصاری

طراحی سه بعدی با کامپیوتر قبل از جراحی بینی

مزیت طراحی سه بعدی بینی پیش از عمل بینی چیست؟ افرادی که قصد انجام مشاوره رایگان و معاینه در مرکز دکتر کتایون انصاری را دارند میتوانند به صورت رایگان طراحی سه بعدی بینی قبل از عمل انجام دهند. مهمترین ویژگی این طراحی این نکته است که بیمار میتواند با سلیقه و نظر خود بهترین مدل بینی را که مناسب چهره اوست و زیبایی چهره اش را افزون میکند انتخاب کند و با همکاری پزشک مدل های مختلف بینی را بر چهره خود امتحان کند تا در نهایت بهترین مدل انتخاب شود. امروزه در مراکز معتبر جراحی پلاستیک در جهان انجام طراحی سه بعدی بینی قبل از رینوپلاستی امری حیاتی و بسیار مهم است. طراحی-بینی-قبل-عمل

برای مشاوره در مورد هزینه ها جراحی بینی و دریافت وقت ویزیت رایگان از دکتر کتایون انصاری با شماره مشاور در تماس باشید.

09359822209

ادرس: تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی – نرسیده به بلوار مرزداران – نبش خیابان عرب حسینی – ساختمان بانک رسالت – پلاک ۵۳ -واحد۳
جراح-بینی-نیمه-گوشی-تهران
بهترین جراح فاننتزی در تهران
بهترین جراح زیبایی بینی در تهران
قیمت-جراحی-بینی-تهران

برای مشاوره در مورد هزینه ها جراحی بینی و دریافت وقت ویزیت رایگان از دکتر کتایون انصاری با شماره مشاور در تماس باشید.

09359822209

کلینیک جراحی بینی تهران

دکتر کتایون انصاری جراح بینی تهران

مرکز تخصصی جراحی بینی دکتر انصاری تهران یکی از مجهز ترین مراکز تخصصی زیبایی تهران میباشد و با بهره گیری از پزشک متخصص و  جراح بینی و تجهیزات مدرن آماده ارائه خدمات  جراحی بینی , جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی , جراحی پلاستیک صورت و  میباشد که میتواند خدمات خود را با استانداردهای جهانی  متقاضیان خود ارائه نماید. هم اکنون مراجعان کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک در تهران  علاوه بر مراجعه از سراسر کشور و دورافتاده ترین استانهای ایران میباشند که در این کلینیک خدمات زیبایی و عمل های تخصصی جراحی بینی را دریافت میکنند. خدمات کلینیک زیبایی و جراحی بینی تهران شامل مشاوره و انجام جراحی های تخصصی در زمینه زیبایی , جراحی بینی وجراحی پلاستیک صورت , جراحی بینی( گوشتی،استخوانی،غضروفی،ترمیمی،و…) هر کلینیک که در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت میکند قطعا باید اصول خاصی را رعایت و در سرلوحه اهداف و منشور اخلاقی خود قرار دهد. از همین رو کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک و جراحی بینی و جراحی صورت بینی پلاست تهران اصول و مبانی سخت گیرانه ای را در سازمان خود تدوین و پیاده سازی نموده است که میتوانید برای مطالع در خصوص منشور اخلاقی ما به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

تماس با کلینیک جراحی پلاستیک و بینی تهران

شما عزیزان میتوانید از سراسر کشور با شماره تلفن های مرکز زیبایی و جراحی پلاستیک و بینی تهران تماس گرفته و اقدام به دریافت مشاوره رایگان یا دریافت نوبت ویزیت توسط پزشکان کلینیک کنید.

جراحی بینی درتهران

پیشروترین مرکز انجام عمل های بینی و پلاستیک در تهران

برخلاف تصور عموم عمل بینی صرفا یک عمل زیبایی مطلق نمیباشد و حتی اگر نیاز ضروری برای جراحی بینی در افرادی که با مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام های تنفسی مواجه هستند.

جراحی بینی یک عمل زیبایی مطلق نیست:

جراحی بینی قطعا و یقینا یک عمل زیبایی مطلق نیست هرچند حتی اگر فردی صرفا جهت زیبایی بیشتر هم اقدام به عمل بینی خود کند از زوایای مختلفی میتوان او را فردی عاقل و رو به رشد از لحاظ فکری و زیبایی شناختی دانست. انسان ها زیبایی را دوست دارند و در هر حالی سعی در زیباتر کردن خودشان و حرکت به سوی کمال دارند . از بعد اینکه اگر عمل بینی روی صورت و مجاری تنفسی یک شخص انجام شود و قبل از شروع فرایند جراحی بدرستی بررسی و سنجیده شود قطعا میتواند زیبایی انسان ها را بیشتر کند.

عمل بینی درتهران

عمل هایی که روی بینی انجام میشود به لحاظ تکنیک های بکار رفته در دو گروه کلی طبقه بندی میشوند. ۱-عمل بینی باز ۲-عمل بینی بسته البته علاوه بر تکنیک های عمل های زیبایی و بینی نقش خود جراح هم اهمیت فوق العاده ای دارد و ما توصیه نمیکنیم هر کسی را که خود را جراح بینی مینامد برای انجام عمل بینی خود به وی مراجعه نمایید. اندک جستجو در دنیای مجازی کافیست تا بتوانید به لیستی از بیماران و مراجعان قبلی افرادی که خود را جراح زیبایی و پلاستیکمتخصص و حرفه ای معرفی میکنید دست یابید تا بتوانید سطح صداقت و توانایی آنها را بسنجید.

عمل جراحی بینی تهران

عمل جراحی بینی را از کلینیک های پیشرو بخواهید و واقعا نمیتوان انتظار داشت یک پزشک در یک کلینیک متوسط و با امکانات پایین کاری معجزه وار بر روی صورت شما انجام دهد و بهتر است این خدمات را از کلینیک هایی بخواهید که از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی ها استفاده میکنند بینی پلاست تهران شاید قدیمی ترین مرکز عمل بینی در تهران نباشد ولی به لحاظ تعداد عمل های انجام شده و به طبع آن ضریب اعتمادی که مراجعان به ما دارند میتواند جژئ برترین مراکز عمل بینی در کشور و حتی خاور میانه به حساب آید.

بهترین جراح بینی در تهران

مرکز جراحی پلاستیک با اتکا به حضور بهترین جراح بینی در تهران میتواند در کلیه امرو مرتبط با جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی کمک های شایان توجهی را به شما ارائه نماید که از این جمله میتوانیم به کلیه عمل ها و جراحی زیبایی پلاستیک با تکنیک های نوین دکتر صمدی و تجهیزات و ابزارهای بروز شده مستمر کلینیک اشاره کنیم. بهترین جراح پلاستیک و بینی در تهران کیست ؟ و اینکه با چه معیار و متدهایی کیفیت و مهارت جراحان فعال در این عرصه سنجیده میشود ؟ برای پاسخ دهی به این سوالات کافیست تا مروری بر سوابق و نمونه کارهای پزشک جراح بیاندازیم و اینکه از میان سلبریتی ها و اشخاص معروف چه کسانی در میان بیمارانشان قرار دارد.

رینوپلاستی بینی : جراحی پلاستيك بينی

جراحي پلاستيك بيني يا رينوپلاستي بینی با در نظر گرفتن شكل مناسب بينی براي هرصورت با برداشتن قسمت‌هاي اضافي و حالت دادن به قسمت‌‌هاي باقي مانده صورت ميگيرد بديهي است در اين عمل بيني بادرنظرگرفتن ساير  اجزاي صورت فرم داده ميشود در واقع بهترين شكل بيني زماني است كه با ساير اجزاء صورت هماهنگي داشته باشد. در طي عمل رينو پلاستي اشكالات مختلف بيني را مي توان رفع نمود از جمله: ۱-   بزرگ بودن اندازه بيني ۲-   افتادگي نوك بيني يا كم بودن زاويه بيني ولب ۳-   قوز دار بودن بيني ۴-   پهن بودن بيني ۵-   بزرگ بودن سوراخ‌هاي بيني ۶-   در رفتگي تيغه بيني وغير قرينه بودن سوراخ هاي بيني ۷-   اصلاح بزرگ بودن نوك بيني ۸-   اصلاح انحراف تيغه بيني ۹-    اصلاح دفورمیتي‌هاي بيني ناشي ازضربه هاي قبلي ويا اعمال جراحي قبلي بيني

رينوپلاستي ( عمل پلاستیک بینی)مختص چه سني مي‌باشد؟

عمل جراحي رينوپلاستي تهران تنها در بچه‌ها محدوديت انجام دارد و اصولاً انجام اين عمل پس ازبلوغ كامل قابل انجام ميباشد اغلب دختران در پايان ۱۶ سالگي  وپسرها در پايان ۱۸ سالگي به بلوغ  كامل رسيده و انجام عمل جراحي بلا مانع ميباشد،از سوي ديگر در سال‌هاي اخيرمتقاضيان عمل جراحي رينوپلاستي در سنين بالاي ۵۰ سال نيز در حال افزايش مي‌باشد چنانچه وضعيت عمومي و سلامتي فرد خوب باشد انجام عمل رينوپلاستي براي اين افراد مشكلي ايجاد نمي‌كند

نكاتي كه بايستي بدانيم:

عمل جراحي بینی یا رينو پلاستي تهران باعث بهبود ويا تشديد علائم حساسيت بيني نمي گردد مبتلايان به آلرژي بيني هم ميتوانند تحت عمل جراحي بيني تهران قرار بگيرند امام لازمست اين افرد قبل و بعد ازعمل تحت درمان با داروهاي ضدحساسيت قرار بگيرند. وجود پلاك‌هاي ارتودنسي مانعي براي عمل بيني نیست و مشكلي ايجاد نخواهد كرد. جراحي بيني روي ديد و حالت چشم اثري ندارد

روش های انجام عمل جراحی پلاستیک بینی

عمل جراحي بيني به ۲ روش باز و بسته صورت ميگيرد بعضي از جراحان روش بسته و بعضي روش باز را ترجیح می دهند.در روش بسته نياز به شكاف جلوي بيني نيست. استفاده ازهر دو روش به شرط آن كه نتيجه نهايي خوب باشد مجاز ميباشد اما در بعضي از موارد من جمله عمل جراحي مجدد(رينو پلاستي ثانويه) ويا هنگاميكه انحراف بيني شديد وجود دارد و يا وقتي كه بيني بيمار دچار دفورميتي شديد ميباشد غالب پزشكان عمل بینی باز راترجيح ميدهند.

جراحی پلاستیک بینی با لیزر تهران

ليزر در جراحي بيني جايگاهي ندارد و تنها ميتوان ازآن براي انجام انستزيون‌هاي جراحي استفاده نمود. حداقل مدت استراحت  بعد از عمل جراحي پلاستیک بینی  حدود  يك هفته ميباشد در عمل رينو پلاسي بینی نيازبه بستري شدن در كلينیك نبوده و چند ساعت پس از عمل بيمار با دستورات دارويي وتوصيه‌هاي لازم  قابل ترخيص ميباشد.

جراحی بینی ارزان تهران

نظرات تعدادی از مراجعین عزیز دکتر کتایون انصاری

برای مشاوره در مورد هزینه ها جراحی بینی و دریافت وقت ویزیت رایگان از دکتر کتایون انصاری با شماره مشاور در تماس باشید.

09359822209