Rate this page

هایفوتراپی صورت در شیراز چیست و چگونه انجام می‌شود؟ بهترین کلینیک برای هایفوتراپی در شهر شیراز کجاست؟ هزینه هایفوتراپی در شیراز سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ از جوانسازی صورت در شیراز برای چه نواحی می‌توان استفاده کرد؟معرفی بهترین دکتر هایفوتراپی در شیراز در سایت نی نی سایت

هایفو سه بعدی در شیراز

هایفوتراپی یکی از روش های جوانسازی و لیفت پوست می باشد که غیرتهاجمی است و می‌تواند جایگزین لیفت صورت شود. افرادی که با افزایش سن و دیگر دلایل دچار چین و چروک هایی در پوست خود شده اند می توانند از این روش استفاده کنند و پوست صورت خود را لیفت کنند. در این روش پزشک از امواج فراصوت استفاده می کند.

در این روش امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد می‌کنند و این امر سبب تحریک تولید کلاژن می شود. برای انجام هایفوتراپی می توانید به بهترین دکتر هایفوتراپی شیراز دکتر محسن افراسیابی مراجعه نمایید.

دکتر-هایفو-صورت-شیراز
مطب تخصصی دکتر افراسیابی
درمان توسط پزشک متخصص پوست
آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا
مشاوره و نوبت‌دهی: 09177576880

مرکز زیبایی دکتر افراسیابی با داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته خدمات زیبایی را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. این مرکز زیبایی مجوزهای لازم را در خصوص ارائه خدمات زیبایی و بهداشتی داشته و از کادر مجرب و حرفه‌ای در ارائه این خدمات استفاده می‌کند. لازم به ذکر بوده که هایفوتراپی در این مرکز زیبایی با جدیدترین دستگاه‌ها ارائه داده می‌شود.
خدمات:
لاغری موضعی با دستگاه در شیراز
لیزر موهای زائد
جوانسازی پوست صورت
پاکسازی تخصصی صورت
هایفوتراپی

آدرس: شیراز، بلوار ملاصدرا ملاصدرا 4 ساختمان پزشکان پاستور طبقه 4 مطب دکتر افراسیابی

هایفوتراپی در شیراز نی نی سایت , قیمت هایفوتراپی صورت در شیراز , هایفو دکتر فیلی شیراز , هایفوتراپی شیراز تخفیف , بهترین دکتر هایفوتراپی در شیراز , بهترین مرکز جوانسازی پوست در شیراز , هایفو سه بعدی در شیراز

بهترین مرکز جوانسازی پوست در شیراز
  • لیفت قوی و سفت کردن صورت و گردن در هفت لایه پوست
  • جوانسازی بسیار قوی فقط با یک جلسه و ماندگاری دائمی
  • کلاژن سازی شدید که سن پوست را تا ۱۰ سال کاهش می‌دهد
  • از بین بردن چروک ها و خطوط لبخند و اندوه
  • زاویه سازی صورت
  • از بین بردن و سفت کردن غبغب و پوست گردن

در ادامه تصاویر قبل و بعد هایفو مرکز زیبایی دکتر افراسیابی شیراز را مشاهده می‌کنید. توجه داشته باشید تاثیرات درمان هایفو در افراد مختلف متفاوت است. در جلسه مشاوره، پزشک با معاینه پوست صورت و همچنین شنیدن انتظارات شما از درمان هایفو، میزان تاثیرات درمان را به صورت حدودی مشخص می‌کند.

قیمت هایفوتراپی در شیراز تعرفه خاص و یا هزینه ثابت ندارد. و مراکز مختلف هزینه‌های متفاوتی ارائه می‌دهند. قیمت‌ها بر اساس نوع دستگاه هایفو، اپراتور دستگاه و عوامل دیگر بین 2.5 میلیون 3.5 میلیون متغیر است. در کلینیک معرفی شده خدمات هایفو توسط پزشک متخصص پوست انجام می‌پذیرد.

در جدول زیر عمل لیفت صورت و هایفوتراپی صورت را به صورت حدودی مقایسه کرده‌ایم. در نظر داشته باشید اطلاعات بر اساس قیمت هایفو در شیراز است.

هایفوتراپی صورت جراحی لیفت صورت
هزینهحدود 2.5 میلیونحدود 14 میلیون
جراحیبدون جراحینیاز به برش و بخیه
دروه نقاهتنیاز نداردحدود چهار هفته
نتایجنیاز به تکرار داردبلند مدت
تاثیربهبود خاصیت کشسانی صورتنتایج بسیار خوب یا فراتر از انتظار
خطراتقرمزی و تورم خفیفخطرات بیهوشی، عفونت، لخته شدن خون، ریزش مو در محل برش، جای زخم

آدرس: شیراز، بلوار ملاصدرا ملاصدرا 4 ساختمان پزشکان پاستور طبقه 4 مطب دکتر افراسیابی