Rate this page

مرکز زیبایی زنان پرتو تهران

تنگ کردن سفید کردن واژن با جدیدترین تکنولوژی دنیا

امروزه در تمام کشورهای پیشرفته دنیا انجام اعمال و خدمات زیبایی و سلامتی واژن (واژینال) به دلیل نقش قابل توجه در سلامتی جسمی و روح و روان زنان و همچنین افزایش اعتماد به نفس و بهبود روابط زناشویی و میل جنسی به شکل گسترده ای انجام می‌شود.
مرکز زیبایی زنان پرتو تهران با حضور تعدادی از بهترین پزشکان و متخصصان زنان و زیبایی کشور به عنوان نخستین مجموعه تخصصی زیبایی زنان با استفاده از تکنولوژی های غیر تهاجمی و بدون ضرر روز دنیا در حوزه های وایتینینگ واژن(سفید کردن واژن)، تایتینینگ واژن(تنگ کردن واژن) و لابیاپلاستی دارای بالاترین میزان موفقیت و رضایت بیماران بدون ایجاد کمترین عارضه و آسیب و با مناسب ترین هزینه میباشد. در ادامه مطلب میتوانید اطلاعات موردنظر درباره انجام لیزرهای زیبایی واژن را مطالعه کنید.

دستگاه سوپر هایفو واژینال

ایجاد تایتینینگ و تنگ سازی واژن بدون کمترین درد و خونریزی و عوارض در یک جلسه نیم ساعته
هزینه یک و نیم میلیون تومان

برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت رایگان با شماره های زیر در تماس باشید

تنگ کردن واژن(تایتینینگ واژن)

عواملی همچون بارداری، افزایش سن، مصرف دخانیات باعث ازبین رفتن کلاژن سازی پوست و درنتیجه افتادگی پوست و خاصیت کشسانی در واژن و ضعف ماهیچه های تحتانی در ناحیه واژن زنان میشود . امروزه برای از بین بردن این حالت و تایتینینگ یا تنگ کردن واژن از روش ها و تکنولوژی های مختلفی استفاده می‌شود که در مرکز پرتو با فناوری نوین سوپر هایفو واژینال تنها در یک جلسه بدون کوچکترین درد و خونریزی و عوارض و بدون نیاز به نقاهت و استراحت انجام می‌شود.
تکنولوژی سوپر هایفو واژینال در مرکز پرتو تهران تنها در یک جلسه انجام می‌شود و با نفوذ امواج مغناطیسی به لایه عمقی پوست واژن بدون احساس کمترین درد و بدون نیاز به بی حسی و بیهوشی باعث ایجاد تایتینینگ و تنگ شدگی در ناحیه واژن با ماندگاری بیش‌از چهار سال می‌شود و پس از انجام هایفو تراپی واژینال در مرکز پرتو پس از سه روز می‌توان فعالیت جنسی کامل انجام داد.

تایتینینگ یا تنگ کردن واژن با استفاده از تکنولوژی سوپر هایفو واژینال در یک جلسه
هزینه یک و نیم میلیون تومان

ایجاد سستی در ناحیه واژن

مزایای لیزر تنگ کننده واژن سوپر هایفو


•مشاهده نتیجه درمان در یک جلسه نیم ساعته
• جوانسازی و ترمیم بافت واژن و لگن
• بازگرداندن قدرت عضلات کانال واژن و عضلات لگن
• بهبود روابط زناشویی
• سرپایی
• بدون درد و عوارض
• درمان قطعی بسیاری از بیماری های زنانه مرتبط با دستگاه تناسلی
• بدون نیاز به بی حسی
• بدون نیاز به استفاده از محافظت های لیزری برای بیمار یا پزشک
• افزایش توان کششی عضلات واژن و ناحیه لگن

برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت رایگان با شماره های زیر در تماس باشید


سفید کردن واژن (وایتینینگ واژن)

سفید سازی و وایتینینگ واژن با دستگاه کربوکسی تراپی در مرکز پرتو تهران
هزینه پانصد هزار تومان

ایجاد کبودی و تیرگی در ناحیه واژن می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و برای از بین بردن این تیرگی فناوری های مختلفی استفاده می‌شود. در مرکز پرتو تهران با استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی و تزريق مقدار کمی از گاز مخصوص کربوکسی به پوست ناحیه واژن باعث از بین رفتن دائمی سیاهی و تیرگی ناحیه واژن و سفید سازی واژینال می‌شود. این تکنولوژی کاملا بدون عوارض و آسیب میباشد و از مطمئن ترین متد های جهانی برای رفع تیرگی واژن و سفید کردن واژینال میباشد که با بالاترین کیفیت و توسط عوامل باتجربه در مرکز پرتو با مناسب ترین هزینه انجام می‌شود.

سفید سازی واژن بدون کمترین عارضه با کربوکسی تراپی در مرکز پرتو تهران

برای مشاوره و تعیین وقت ویزیت رایگان با شماره های زیر در تماس باشید

جردن خیابان آرش شرقی نبش گلایل پلاک 18

09109070009

09331007506